Винагорода за талант

Студентам Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ призначили іменну стипендію голови Глухівської міської ради.

Так, за результатами змагань 2020 року одноразову виплату отримали спортсмени:

Дмитро Саврацький – І спортивний розряд, срібний призер Чемпіонату України з біатлону;

Назар Колосов – 2 місце на чемпіонаті України з військово-спортивного багатоборства;

Євгеній Ковтун – 3 місце на чемпіонаті України з військово-спортивного багатоборства;

Кирило Туман – І місце на другому етапі Кубку України з судномодельного спорту, моделей секції «М» (швидкісні радіокеровані моделі) «Кубок СумДУ -2020», а також І та ІІІ місце у міжнародних змаганнях «ЕКО Master 2020» та кубку України (ІІІ етап) з судномодельного спорту.

Варто зазначити, що загалом відзначили вісімнадцятьох школярів і студентів Глухівщини.