«Світ без насилля. Скажемо "Ні!" булінгу»

Під такою назвою в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» куратор Світлана Колесник для студентів 11ПЕ групи провела тематичну годину спілкування.

У сучасному суспільстві відбувається багато конфліктів. Телебачення повсякчас розповідає про жахливі вияви насилля та жорстокості. Тому сьогодні дуже важливо пропагувати відмову від насильства, навчати розуміти одне одного та сприймати інших такими, які вони є, – зазначила Світлана Анатоліївна.

У процесі спілкування педагог обговорила з майбутніми електриками основні ознаки булінгу в молодіжному середовищі; шляхи протистояння різним формам насилля; ставлення студентів до цих негативних проявів тощо.

За словами викладача, молоді люди відповідально поставилися до актуальної тематики та підготували цікаві та змістовні доповіді, у яких йшлося про те, що таке булінг, яка за нього передбачена відповідальність, чим відрізняється звичайний конфлікт від булінгу та як захистити себе й оточуючих від цькування.