Побували у ролі студентів

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбулася зустріч викладачів відділення електроенергетики зі слухачами підготовчих курсів.

Завідувач відділення електроенергетики Василь Литвиненко розповів школярам про спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», професію енергетика загалом, а також можливості працевлаштування після навчання.

Голова циклової комісії електротехнічних дисциплін Олексій Ткачов провів віртуальну екскурсію аудиторіями та лабораторіями відділення. Завдяки цьому діти отримали можливість відчути себе справжніми студентами ГАФК.

Викладач спеціальних дисциплін Алла Шаман провела вікторину «Фізика навколо нас. Електричні явища». Молоді люди розділилися на команди «Протон» та «Електрон взяли участь в конкурсах: «Розминка» та «Хрестики-нулики» – відповідали на різні тематичні питання, а також «Ерудит» – зі слова «Електроенергетика» складали якнайбільшу кількість слів (за три хвилини понад двадцять).

Журі у складі Василя Литвиненка, Олексія Ткачова та Дмитра Середи вручили капітанам команд грамоти, найактивнішим учасникам– чашки з символікою відділення, всім іншим – солодощі.