До уваги психологу

25 листопада заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко та психолог Ірина Марченко взяли участь в онлайн-семінарі «Робота практичного психолога ЗФПО в умовах дистанційної освіти: виклики сьогодення», організованому НМЦ ВФПО.

Протягом заходу практичні психологи, куратори, викладачі, заступники директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти ознайомились із досвідом колег. Мова йшла про особливості організації роботи; проведення консультування в умовах дистанційної освіти; використання соціальних мереж у педагогічній діяльності викладача; пошуки нових ефективних форм і методів роботи в сучасних умовах.

Отриманні знання допоможуть в організації виховної роботи зі студентами коледжу.