Перейняли успішний досвід

Викладачі Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ взяли участь у вебінарі «Маржинальний дохід як інструмент планування та прогнозування виробничої діяльності сільськогосподарських підприємств. Міжнародний досвід».

Захід відбувся у рамках українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України». Учасниками від ГАФК СНАУ були завідувач відділення агроінженерії Вячеслав Чалий, голова циклової комісії агроінженерних дисциплін Євгеній Авраменко, викладачі: Наталія Гончарова, Ганна Мелута, Ірина Кліндух і Людмила Коренівська.

Референт Катерина Тужик ознайомила педагогів із результатами проекту UFMD «Управління даними сільськогосподарських підприємств України». Говорила про інструменти, що використовуються для збору даних. Окремо лектор зупинилася на маржинальних доходах.

Крім цього, викладачі, працюючи в групах, виконували кейсові завдання, презентували їх результати. Насамкінець дискутували щодо актуальних питань, які виникли протягом вебінару.