У рамках тижня толерантності

Психолог коледжу Ірина Марченко зі студентами І курсу провела низку онлайн-занять: «Толерантність – крок до гуманності» та «Чи важливо сьогодні бути толерантним».

Під час бесід обговорювали, що таке толерантність, виділяли основні риси та якості толерантної людини, переглядали та обговорювали тематичні короткометражні відео. Також студенти створювали колажі, малювали, ділилися своїми думками з приводу того, що для них означає бути толерантною людиною.

Роблячи висновки, молоді люди наголошували: не залежно від того, що всі ми різні, зі своїми рисами характеру, темпераментом, інтересами, цінностями, це не робить їх гіршими чи кращими за інших. Кожен повинен з терпінням та повагою, без агресії сприймати думки та почуття оточуючих людей.