Студентство – потужний інтелект нації

Традиційно до Міжнародного дня студента бібліотека коледжу провела конкурс на кращого читача.

Це конкурс-сюрприз, в якому рейтинг читацької активності протягом року визначають працівники бібліотеки і висувають на здобуття почесного звання «Кращий читач року» своїх номінантів – активних, найерудованіших, творчих особистостей. Проаналізувавши формуляри читачів, відвідування бібліотеки, участь у бібліотечних заходах, визначили переможців конкурсу:

номінація «Книжковий однолюб»: Серафим Нікітін – 11Б, Єгор Верченко – 21М;

номінація «Шанувальник книги» – Данило Дзекелев – 21КІ;

номінація «Читач – активний користувач навчальної літератури»: Анастасія Бороденко – 11Ф, Андрій Овчаренко – 21ПАІ, Ангеліна Афоніна – 11БО, Данило Анохін – 12Е;

номінація «Активний користувач електронної читальної зали»: Ярослав Петрушко – 21КІ, Ярослав Левченко – 21КІ;

номінація «Читач – учасник масових заходів»: Аліна Силіна – 21ФБП, Тимофій Ткаченко – 21КІ, Гліб Осьмаков – 21КІ, Дарія Рожкова – 21КІ, Максим Дорошенко – 32Е.

Бібліотека коледжу вітає переможців конкурсу та з нагоди Дня студента бажає своїм читачам успіхів у навчанні.

На додачу фахівці установи підготували добірку інформації про історію виникнення Міжнародного дня студента.