Перетворили набір складальних одиниць на агрегат у робочому стані

Студенти Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ, які проходять навчальну практику, під керівництвом фахівця ТОВ «KUHN-Ukraine» зібрали сільськогосподарські агрегати.

Співробітник сервісної служби ТОВ «KUHN-Ukraine» Володимир Гнатенко розповів про призначення граблів GA6930 та ознайомив з їх характеристикою. Після цього професіонал разом із третьокурсниками-агроінженерами за інструкцією збирали агрегат, наданий ТОВ «KUHN-Ukraine» для навчання майбутніх фахівців агробізнесу. Далі продовжили роботу вже під наставництвом керівника практики Євгенія Авраменка та інших викладачів ГАФК СНАУ. На черзі – агрегат для основного обробітку ґрунту DMR 4855-9.

Завдяки співпраці з партнерами-виробниками в розпорядженні студентів солідний перелік різноманітного обладнання, яке застосовують сучасні агропідприємства, – говорить завідувач відділення агроінженерії Вячеслав Чалий. – Наші молоді фахівці можуть із першого дня приносити користь своєму роботодавцеві, бо приходять на роботу готовими до реальних виробничих умов.