Подарунок від СНАУ

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ озеленили територію студмістечка насадженнями, наданими Сумським національним аграрним університетом.

Під керівництвом заступника директора з адміністративно-господарської роботи Михайла Кліндуха й агронома вишу Романа Марченка посадили 5 штук Багряника канадського (Cercis canadensis), таку ж кількість Бересклету (Euonymus), а також 8 саджанців Ялівця козацького (Juniperus sabina).

Для ефективної роботи та навчання працівникам і студентам коледжу необхідно створювати найкомфортніші умови. Зелені насадження біля корпусів і гуртожитків створюють затишну атмосферу та гарний настрій не лише тим, хто там працює та здобуває освіту, але й глухівчанам, які з задоволенням гуляють студмістечком і влаштовують фотосесії, – зазначає Михайло Михайлович. – Ми вдячні керівництву університету, підрозділом якого ми є, та особисто декану факультету агротехнологій Ігорю Коваленку, який допоміг із підбором рослин. Територія нашого вишу стане ще гарнішою.