Постійна допомога в підвищенні якості освітнього процесу

25 жовтня навчальний центр KUHN-Ukraine Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ поповнився причіпною сівалкою точного висіву Kuhn Krause 5200F-30.

Менеджмент компанії KUHN-Ukraine, розуміючи необхідність безперервного інтегрування в освітній процес інноваційних технологій та новітньої техніки для системного підходу в підготовці сучасного агроінженера, надає значну технічну підтримку процесу підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів агроінженерного профілю ГАФК.

Відділення агроінженерії коледжу вдячне генеральному директору компанії KUHN-Ukraine Асаду Лапшу та його співробітникам за співпрацю та послідовну допомогу в підвищенні якості освітнього процесу для підготовки молодих фахівців, – зазначає завідувач відділення Вячеслав Чалий. – Девіз компанії: «Будь сильним, будь з KUHN!», тож, будьмо!