Методичні аспекти підготовки викладачів

21-22 жовтня співробітники ГАФК СНАУ брали участь у практичному семінарі «Застосування цифрових засобів інформації в освіті» в рамках українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Захід проходив на базі Науково-методичного центру ВФПО. Німецький експерт із питань методики викладання, керівник навчального центру в м. Майсен доктор Керстін Ваквіц звернула увагу на використання цифрових медійних засобів в освіті, навчальні платформи, методичні аспекти підготовки викладачів до проведення практики тощо.

Під час практичних занять викладачі закладів фахової передвищої освіти, у тому числі й завідувач відділення агроінженерії коледжу Вячеслав Чалий, голова циклової комісії агроінженерних дисциплін Євгеній Авраменко та викладачі Ганна Мелута й Наталія Гончарова, використовуючи цифрові засоби навчання, розробляли інструкційно-методичні матеріали з питань проведення практики студентами й технічного обслуговування трактора МТЗ 892.

Фото: НМЦ ВФПО