Продовжується спартакіада серед груп нового набору

На міському стадіоні «Дружба» проходили змагання з легкоатлетичного кросу, де обирали найспритніших і найвитриваліших першокурсників ГАФК СНАУ.

Так, серед юнаків на дистанції 1000 м з результатом 3 хв 30 с кращим став Ярослав Саєнко (12АІ), друге місце посів Кирило Василенко (12Е) – 3 хв 36 с, третє Родіон Гребеник (11ПЕ) – 3 хв 38 с.

Дівчата ж змагалися на дистанції 500 м. У підсумку перемогу здобула Юлія Жеглова (11АГ) з результатом 1 хв 59 с, «срібло» виборола Валерія Крилова (11М) – 2 хв 10 с, третьою стала Вікторія Балабушка (11КІ) – 2 хв 14 с.

Традиційно переможці та призери отримали в подарунок солодощі від Центру молодіжної політики.

Варто відзначити злагоджену роботу суддівської колегії в складі викладачів фізичного виховання вишу.