Фінансова грамотність разом з банкірами

Викладач економічних дисциплін Інна Середа для студентів 31Ф та 41ФБ груп організувала заняття в ПАТ «Державний ощадний банк України» на тему: «Фінансова грамотність».

Менеджер банку розповіла про історію виникнення банків, банківських операцій та послуг, роль Національного банку України в управлінні банками та вплив на економіку країни.

Студенти з середини побачили роботу працівників установи та вирішення ними проблем клієнтів у реальному режимі. Молоді фахівці отримали практичні та теоретичні знання з питань кредитування, залучення депозитів, касового обслуговування клієнтів, безготівкових розрахунків, розрахунків з використанням банківських терміналів, дізналися про нові технології та способи захисту своїх грошей і фінансової інформації.

Майбутні фінансисти цікавились питаннями працевлаштування, навчання та стажування в банку.

Відділення економіки та інформаційних технологій висловлює подяку працівникам ПАТ «Державний ощадний банк України» за дуже привітне та відповідальне ставлення колективу до проведення заняття.