Козацькому роду нема переводу!

Студенти, які мешкають у гуртожитках, відсвяткували День українського козацтва.

Захід підготувала вихователь гуртожитку №1 Яна Щебедько. Хлопці з 2-го та 3-го гуртожитків змагалися між собою, щоб визначити, хто з них найвлучніший, найшвидший, найкмітливіший і найкраще знає стройову підготовку. Всі конкурси оцінювало журі у складі голови методоб’єднання кураторів і вихователів гуртожитків Світлани Бондаренко, голови центру молодіжної політики Олега Поцелуєва та вихователя гуртожитку №1 Яни Щебедько.

За підсумками всіх конкурсів перемогу здобула команда хлопців із 3-го гуртожитку. Але подарунки отримали всі учасники заходу, тому можна сказати, що переможених не було.

Поки хлопці змагалися, дівчата з 1-го гуртожитку готували на подвір’ї юшку для всіх охочих. Тож недільний вечір вийшов не тільки веселим і цікавим, а й смачним.