На шляху професійного зростання

Викладачі ГАФК СНАУ взяли участь у семінарі "Концепція підвищення енергоефективності під час роботи на полі (економія пального)", який відбувається на базі Липковатівського аграрного коледжу.

У заході, який проходить у рамках проєкту "Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України" (FABU), взяли участь німецький експерт, професор Герман Кнехтгес, представники проєкту FABU, працівники Науково-методичного центру ВФПО, викладачі аграрних коледжів.

У перший день семінару представники Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Наталія Гончарова, Євгеній Авраменко та Павло Чередниченко разом із колегами на прикладі різних марок тракторів розглянули питання споживання, обліку й витрат пального, проаналізували варіанти ефективного використання пального.