Козацькому роду нема переводу

Студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ взяли участь у Чемпіонаті світу з козацького двобою, що відбувся у Харкові.

У змаганнях серед юніорів вихованці тренера ВПК «Мужність» Кирила Ященка вибороли призові місця: Микита Грондовський (31Б), Максим Компанієць (43Е) та Мирослав Шакотько (41ВПР) посіли другу сходинку, Артем Медвідь (31Б) та Олександр Зуй (41ОКМ) отримали «бронзу». У заліку серед дорослих Вячеслав Фурсей (11ПБ) став третім.

За інформацією Міністерства молоді та спорту, у підсумку світової першості в медальній скарбничці української збірної 108 нагород серед дорослих. За різними видами програми та ваговими категоріями наші козаки здобули 42 медалі найвищого ґатунку, 36 срібних та 30 бронзових медалей. У загальнокомандному заліку Україна стала кращою.