Зустріч першокурсників з адміністрацією

1 вересня в інституті відбулася зустріч студентів першого курсу з представниками адміністрації навчального закладу.

З Днем Знань та Днем міста Глухова першокурсників привітав директор інституту Анатолій Васильович Литвиненко. У своєму виступі він зауважив на необхідності тісної співпраці педагогічного колективу зі студентством та ознайомив присутніх з адміністрацією інституту. На зустріч були запрошені заступники директора, завідувачі відділень, голова студентського самоврядування.

Про особливості навчального процесу в інституті розповіла першокурсникам заступник директора з навчальної роботи Наталія Василівна Горох. Заступник директора з виховної роботи Сергій Олександрович Журба говорив студентам про правила внутрішнього розпорядку в закладі, організацію дозвілля першокурсників, особливості проживання у студентських гуртожитках, нарахування соціальних стипендій.

Після зустрічі з адміністрацією завідувач народного музею С. А. Ковпака Надія Олексіївна Зайцева провела для першокурсників першу лекцію «Європейські цінності – основа демократичної України».