Страхування в теорії та на практиці

6 жовтня викладачі та студенти відділення економіки та інформаційних технологій відвідали захід, організований провідними фахівцями національної страхової компанії «TAS LIFE».

Викладачі спеціальних дисциплін відділення Ірина Кліндух, Людмила Коренівська, Інна Середа разом із завідуючою відділенням Оленою Суровицькою залучили студентів 21Ф, 11ФБП та 21ФБП груп до практичного ознайомлення зі специфікою застосування теоретичних знань із дисциплін «Страхові послуги» та «Страхування» в реальних життєвих ситуаціях.

Спікером заходу був Роман Бабич – керівник з розвитку проєктів Партнерської мережі TAS Life, який у доступній та цікавій формі розповів про особисте страхування, вигоди та соціальні гарантії. Спонукав кожного до опанування фінансової грамотності як основи майбутньої економічної стабільності.