Висока відзнака

Голова центру молодіжної політики Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Олег Поцелуєв став стипендіатом голови Сумської обласної державної адміністрації.

Голова Сумської ОДА Дмитро Живицький відзначив юнака за високий рівень досягнень у навчанні, науковій і громадській діяльності.

Сьогодні в цій залі зібралися кращі представники студентської молоді Сумщини, які досягли неабияких висот у навчанні, спорті та громадському житті, – зазначив Дмитро Живицький. – Я вітаю кожного, хто спрямовує свої знання, енергію на здобуття освіти, закладає фундамент свого майбутнього, а відтак – майбутнього України. (За інформацією Сумської ОДА)

Окрім очільника Сумщини, кращих студентів Сумщини привітали заступник голови облдержадміністрації Олена Бойко та директор обласного Департаменту освіти й науки Вікторія Гробова.