Теоретичні знання в поєднанні з наочністю

16 вересня викладач Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Іван Степченко провів заняття на виробництві для студентів 21ПБ групи.

Навчання проходило на території міського стадіону "Дружба", де зараз відбувається ремонт твердого покриття та будівництво лижоролерної траси.

Роботи ведуться в активній фазі, що передбачає застосування важкої техніки. Студенти отримали можливість на власні очі спостерігати весь технологічний процес укладання асфальтобетонного покриття. Майбутні фахівці ознайомилися з геодезичною складовою підготовки будівництва та технологією виробничого процесу.

Виконавці робіт надали розгорнуті відповіді на питання, що виникали у здобувачів освіти.

За словами Івана Федоровича, студентам було цікаво спостерігати за проведенням робіт, адже теоретичні знання в поєднанні з наочністю та практикою є досить ефективною формою підготовки майбутніх фахівців будівельної галузі.