Підтвердили рівень професійних знань

У ГАФК СНАУ відбувся захист виробничо-технологічної практики зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» студентами 41Е групи.

Протягом серпня та першої половини вересня майбутні електрики активно працювали над вдосконаленням своїх професійних здібностей.

До комісії, що перевіряла рівень знань і набутих студентами навичок, увійшли завідувач відділення електроенергетики Василь Литвиненко, заступник директора з навчально-виробничої роботи Олександр Дещенко, завідувач навчально-виробничими практиками Олександр Гриценко та викладачі: Віктор Маслов і Павло Чередниченко.

Виробничо-технологічну практику студенти випускної групи проходили на аграрних та енергетичних підприємствах різних форм власності Сумської, Полтавської і Чернігівської областей, зокрема, ТОВ «Глобинський свинокомплекс», АТ «Сумиобленерго», ДП «Глухівський лісгосп», КП «Глухівський тепловий район», ТОВ «Велетень». Відповідно до програми практики студенти виконували монтаж, ремонт і технічне обслуговування електрообладнання, ремонт автотракторного електрообладнання тощо.

Члени комісії визнали кращими захисти Кирила Лозовського, Данііла Поцелуєва, Аліни Давидової, Руслана Анциферова й Артема Мукоріза.