Відвідала іноземна делегація

У рамках спільного україно-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» відбулася зустріч адміністрації Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ з представниками німецької сторони.

Делегатами з Німеччини стали директор школи з питань сільськогосподарської техніки (Трісдор, Баварія) Норберт Бляйштайнер та консультант з аграрної економіки доктор Бернхардт Норр.

Вони обговорили питання співпраці стосовно поліпшення професійної підготовки молодих фахівців. Гості висловили готовність надавати німецьких спеціалістів, які допоможуть нашим педагогам користуватися новими навчальними методиками та вийти на рівень європейської освіти. Крім того, делегати запропонували обговорити з місцевими виробництвами питання використання їхньої сільськогосподарської техніки для здобуття практичних навичок студентами.

Після зустрічі представники з Німеччини оглянули матеріально-технічну базу ГАТІ СНАУ.