Курс – на результативну співпрацю

У конференц-залі ГАФК СНАУ відбулася зустріч директора з оновленим складом Центру молодіжної політики.

Керівник коледжу Анатолій Литвиненко говорив про зміни в аудиторно-лабораторному фонді; роль студентського самоврядування в адаптації першокурсника до нового середовища; активну співпрацю ЦМП зі старостами, радою гуртожитків і кураторами. Анатолій Васильович наголосив, що кожна виконана робота повинна мати позитивний результат, закликав бути активними, об’єднати зусилля, спрямувавши енергію в русло цікавого та змістовного життя студентства.

Також під час зустрічі мова йшла про популяризацію діяльності студактиву та всього вишу через соціальні мережі, секційну та гурткову роботу тощо.

Представники студентського загалу поставили Анатолію Литвиненку низку запитань, які стосувалися збільшення кількості культурно-масових заходів і заохочення студентів до них, прискорення адаптації першокурсників, розвитку художньої самодіяльності, зокрема танцювального гуртка.