До Дня фізкультури та спорту

Студенти Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ взяли участь у фізкультурно-спортивному святі «Активне містечко».

Під час заходу Глухівський міський голова Надія Вайло за високі досягнення у спортивному житті міста відзначила викладача фізичного виховання ГАФК Віктора Гололобова; студентів коледжу: майстра спорту, чемпіона світу, багаторазового чемпіона та призера чемпіонату України з судномодельного спорту Кирила Тумана, вихованця ФСК «Гармонія», чемпіона України з пауерліфтингу, неодноразового призера Всеукраїнських змагань з жиму лежачи Юрія Пуся та чемпіона й призера чемпіонату України з біатлону серед юнаків Дмитра Саврацького.

Після урочистостей, що традиційно проходили на площі Рудченка, першокурсники вишу спостерігали за показовими виступами, брали участь у майстер-класах, організованих громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості, школами та закладами освіти міста.