Абсолютний чемпіон

Студент ГАФК СНАУ Кирило Туман став «золотим» призером Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту в секції «м» (швидкісні радіокеровані моделі).

Захід проходив із 14 по 19 липня у Глухові на Скоропадському озері. У змаганнях брали участь команди з різних куточків України: Києва, Харкова, Дніпра, Черкас, Луцька, Полтави, Миколаєва, Кременчука, Вінниці та Сум.

В особистому заліку Кирило Туман виборов одинадцять золотих медалей та срібну. До того ж він виконав норматив майстра спорту України з судномодельного спорту.

Команда Глухівського міського центру позашкільної освіти, що виступала під керівництвом Миколи Грудини та у складі якої був юнак, посіла перше місце та стала абсолютним переможцем.