Відпочили на природі

У рамках оздоровчого семестру студенти 21КІ та 21Е груп разом із кураторами Тетяною Горох і Віталієм Шельпяковим, викладачем фізичного виховання Ярославом Кельбасом і культорганізатором Анною Овсянко ходили на пікнік.

Хлопці та дівчата весело й активно провели час, грали в пляжний волейбол, ставили намети, грали в шахи на свіжому повітрі, а на завершення поласували смачним шашликом.

Такий пікнік цього року перший, але не останній - кожного понеділка студенти 1-2 курсів, які залучені до оздоровчого семестру, будуть по черзі ходити в такі «походи» разом із куратором і викладачем фізичного виховання.

Подібні заходи дають педагогам можливість поспілкуватися зі своїми студентами в неформальній атмосфері, що дуже позитивно впливає на психологічний стан в групі в цілому.