Привітали активну молодь

27 червня під час урочистостей, присвячених Дню молоді, нагородили найактивніших студентів Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ.

Міський голова Надія Вайло привітала присутніх зі святом і вручила грамоти за високі досягнення у навчанні, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної політики міста Альоні Євтушенко, Аліні Малафієнко, Юрію Пусю, Дмитру Саврацькому, Тимофію Ткаченку та Глібу Осьмакову. Також молоді люди отримали пам’ятні подарунки.

Альона Євтушенко – активна учасниця громадського життя коледжу та міських заходів, призерка ХХ ювілейного відкритого конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця», присвяченого перемозі в Конотопській битві 1659 року.

Аліна Малафієнко – активна учасниця громадського життя коледжу, солістка гурту коледжу «Moyanota», призерка міжрегіонального фестивалю-конкурсу «Творча країна», учасниця міського фестивалю «Пісні опалені війною».

Юрій Пусь – багаторазовий переможець і призер міжнародних змагань із пауерліфтингу, чемпіон України з класичного пауерліфтингу 2019, 2021 р.р., кандидат у майстри спорту України.

Дмитро Саврацький – активний учасник громадського життя групи (відповідає за спортивно-масову роботу), чемпіон і призер чемпіонату України з біатлону серед юнаків.

Тимофій Ткаченко – активний учасник волонтерського руху та громадського життя коледжу, соліст вокального гурту, учасник гуртка «Ковпаківець» при народному музеї С.А. Ковпака.

Гліб Осьмаков – активний учасник волонтерського руху та громадського життя коледжу, учасник гуртка «Ковпаківець» при народному музеї С.А. Ковпака.

Також нагороди отримали цьогорічний випускник коледжу майстер спорту України з військово-спортивного багатоборства Артем Медвідь і студент ГАФК Назар Колосов, які є вихованцями ВПК «Мужність».