Майбутні агроінженери фінішували

17-18 червня студенти Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ спеціальності «Агроінженерія» складали державний атестаційний екзамен.

Під час іспиту працювала комісія у складі кандидата технічних наук, доцента Сумського національного аграрного університету Михайла Довжика (голова), в.о. директора коледжу Анатолія Литвиненка (заступник голови), а також заступника директора з навчальної роботи Наталії Горох, завідувача відділення агроінженерії Вячеслава Чалого, викладачів спецдисциплін: Світлани Реви та Євгенія Авраменка.

Оцінку «відмінно» комісія виставила Даниїлу Бабичу, Максиму Герасименку, Захару Дворецькому, Миколі Латіну, Олександру Опанасенку, Павлу Целікову, Андрію Ярковому, Івану Гончарову, Владиславу Горбачову, Валерію Зайцю, Івану Тимченку. Крім цього, Даниїл Бабич й Іван Гончаров отримають дипломи з відзнакою.