До 75-річчя перемоги над нацизмом у другій Світовій війні

Представники ГАФК СНАУ: Надія Зайцева, Альона Панасенко, Ніна Шакотько, Ірина Хлонь, Євгенія Базюк і Марина Грищенко відвідали презентацію книги «Війна очима дітей війни» Юрія Шемшученка.

Відомий український вчений-правознавець і громадський діяч, директор Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України, академік Національної академії наук і Національної академії наук, заслужений діяч науки і техніки України, дитина війни, почесний громадянин Глухова, автор близько тисячі наукових і публіцистичних праць, активний учасник міжнародно-правового співробітництва особисто презентував своє ілюстроване видання. Воно містить авторські спогади про початок Другої світової війни, дворічний період німецької окупації Глухова, героїчну боротьбу глухівчан із німецькими загарбниками, повоєнне відновлення міста.

Під час заходу Юрій Сергійович розповів про своє дитинство, родину, друзів, війну показану через призму бачення її дітьми.

На згадку про зустріч Юрій Шемшученко подарував присутнім книги з власним підписом.