Обрали нового голову студактиву

16 червня у Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбулися вибори голови Центру молодіжної політики.

Балотуватися на голову ЦМП виявили бажання староста 32АІ групи Олег Поцелуєв і студентка 31Ф групи Жанна Бузинна. У виборах взяли участь 43 групи із 48.

За результатами закритого голосування, отримавши 106 голосів, переміг Олег. У Жанни на рахунку 23 голоси.

Варто зазначити, що кожній групі дали по три бюлетені. Наприклад, 1 варіант – якщо в групі всі 100% підтримують кандидата «А», то староста або довірена групою особа заповнює за нього всі три бюлетені; 2 варіант – якщо хоча б 1 студент підтримує іншого, то два бюлетені заповнюються за того кандидата, який набрав більшість голосів, а один бюлетень за іншого кандидата; 3 варіант – якщо в групі голоси розділились порівну за двох кандидатів, то голос старости вирішальний, адже саме він співпрацює з головою студентського самоврядування.

Згідно з пунктом 4.18 положення про Центр молодіжної політики, повноваження голови студентського самоврядування Аліни Силіної припиняються на 10 день після обрання нового голови ЦМП.