Медіа-грамотність бібліотекаря

29 листопада завідувач бібліотеки ГАТІ СНАУ Ольга Зуєва взяла участь у науково-практичному семінарі «Бібліотечна журналістика» у рамках зустрічі представників бібліотек Територіального методичного об’єднання сільськогосподарських бібліотек Сумської області. Захід проходив на базі Наукової бібліотеки СНАУ.

Учасники доповідали про застосування інформаційних жанрів у бібліотечній журналістиці та соціальних мереж, як альтернативу медіа. Крім того, вони ділилися власним досвідом використання цих ресурсів у справі популяризації книгозбірні. Завідувач бібліотеки Коледжу СНАУ Л. М. Понкратова зробила огляд сервісів для створення онлайн-публікацій.

Після зустрічі підсумували – бібліотекар має володіти навичками створення медіа-продуктів у різних жанрах.