Перше знайомство

Центр молодіжної політики Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ провів екскурсію навчальним закладом для слухачів підготовчих курсів.

Аліна Силіна, Яна Харченко, Олег Поцелуєв і Денис Сакун ознайомили гостей із матеріально-технічною базою вишу. Показали та розповіли про два начальні корпуси (нумерацію аудиторій; кабінети директора, заступників і заввідділень; бухгалтерію; відділ кадрів; смарт-кафе; канцелярію; сучасні комп’ютерні класи тощо). Також школярам продемонстрували громадський корпус (бібліотеку й актову залу); дві спортивні зали, в яких поінформували про роботу секцій; гуртожитки; лабораторії відділення агроінженерії, оснащені новітньою спеціалізованою технікою; музей під відкритим небом.

Крім цього, молоді люди побували в народному музеї С.А. Ковпака, завідуюча яким Надія Зайцева розповіла про історію навчального закладу, викладачів-ветеранів і видатних випускників. До того ж показала зали, присвячені Сидору Ковпаку та сучасним героям.