Студенти-науковці

29 листопада студенти ГАТІ СНАУ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Студентська наука – 2017. Сьогодення та майбутнє», що проходила на базі відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний коледж».

Наш навчальний заклад представляли студент відділення електроенергетики АПВ 42Е групи Олег Халецький (науковий керівник Федір Лук’яненко) і студент відділення економіки та інформаційних технологій 11ФПБ групи Ігор Скорогодський (науковий керівник Тетяна Лук’яненко).

Ігор у своїй доповіді «Глобалізація світової економіки та її вплив на Україну» проаналізував процес входження України у світовий економічний простір, позитивні та негативні наслідки, які при цьому виникли. Виступ Олега був на тему: «Заходи щодо зменшення енерговитрат у галузі освітлення», у якій він висвітлив питання проблем неефективного споживання електроенергії у галузі освітлення, запропонував методи їх подолання.