Кращий за спеціальністю на відділенні електроенергетики

3 червня в Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбувся конкурс «Кращий електромонтажник».

Участь у ньому взяли студенти третього курсу відділення електроенергетики, які нещодавно отримали професію електромонтера та мають право виконувати електротехнічні роботи.

Завдання конкурсу були розділені на два етапи. Теоретичний передбачав необхідність продемонструвати навички моделювання електронної схеми генератора прямокутних імпульсів у програмному середовищі Electronic Workbench. Практичний – виконання монтажу освітлювальної електропроводки.

У підсумку журі конкурсу у складі завідувача відділення електроенергетики Василя Литвиненка, голови циклової комісії електротехнічних дисциплін Олексія Ткачова та викладачів відділення Віталія Шельпякова та Віктора Маслова визначили трійку переможців. Ними стали студенти: Андрій Савощенко (І місце), Данііл Поцелуєв (ІІ місце) й Аліна Давидова (ІІІ місце).