Міжнародний проект: у Трісдорфі

На четвертий день семінару «Механічне знищення бур'янів» учасники віртуально відвідали Навчальний центр Трісдорф.

Школа поєднує у собі кілька закладів, які інтенсивно співпрацюють. У ній навчаються не лише студенти, а й фермери та викладачі, які прагнуть підвищити рівень кваліфікації. Робота на дослідно-демонстраційному полі закладу дозволяє якнайглибше зануритися в професію та допомогти фахівцям набратися або ж удосконалити свій досвід.

Представник навчального центру ознайомив українських колег із історією школи, матеріально-технічною базою, принципами навчання студентів. Продемонстрував роботу техніки для механічного знищення бур’янів, яку використовують в освітньому процесі, тощо. Зокрема, детальніше розповів про робота, який працює на сонячних батареях і вправно знищує бур'ян, оминаючи культурні рослини.