Кращий за спеціальністю

Викладачі відділення економіки та інформаційних технологій: Ірина Кліндух і Тетяна Лук’яненко серед студентів 31БО групи провели конкурс «Кращий спеціаліст з обліку оплати праці».

Під час заходу студенти нараховували заробітну плату, допомогу по тимчасовій втраті працездатності за рахунок коштів підприємства та за рахунок коштів Фонду соціального страхування, відпускні, єдиний соціальний внесок. Визначали необхідність застосування податкової соціальної пільги та її розмір, розраховували суму податку на доходи фізичних осіб, військовий збір, суму до видачі. На підставі проведених розрахунків майбутні фахівці складали кореспонденцію рахунків та оформляли додаток 4-ДФ.

За словами педагогів, усі студенти впоралися з поставленими завданнями, але найвищий рівень практичної підготовки показала Діана Щигорєва. Викладачі відзначили її як кращого спеціаліста з обліку оплати праці.