Роль книгозбірні в інформаційному вихованні

Завідувачка бібліотеки ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ» Ольга Зуєва взяла участь у проблемному онлайн-семінарі «Виховання культури пошуку і споживання інформації у студентської молоді: роль бібліотеки».

Під час онлайн-зустрічі територіального методичного об’єднання сільськогосподарських бібліотек мова йшла про роль інформаційної культури в навчанні здобувачів освіти. Також говорили про досвід наукової бібліотеки Сумського НАУ з прищеплення навичок, що формують таку культуру.

Ольга Зуєва доповідала на тему: «Виховання інформаційної культури студентів засобами масової роботи». Ольга Іванівна ознайомила учасників заходу із програмою проведення занять за дисципліною «Інформаційна культура» для першокурсників. Розповіла про виставкову та культурно-масову діяльність книгозбірні ГАФК СНАУ. Також зазначила, що, попри ситуацію з пандемією, бібліотека не припиняє свою роботу з виховання інформаційної культури, а навпаки – розширює її у віртуальному просторі.