Конкурс бізнес-планів

26 травня студенти-менеджери третього курсу взяли участь у внутрішньому конкурсі бізнес-планів, що проходив у рамках загальноколеджних заходів «Кращий за професією». Здобувачі освіти представили раніше напрацьовані підприємницькі проекти, створені під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін Людмили Коренівської та Оксани Дзекелєвої. Під час підготовки майбутніх фахівців особлива увага приділялася практичним компетенціям щодо розвитку малого підприємництва в Україні, який є ключовим фактором розвитку в економічно розвинених державах. Ольга Володько презентувала бізнес-ідею зі створення козячої ферми, яка здатна забезпечити виручку в розмірі більше 400 тис. грн/рік при стартових інвестиціях в 2,5 млн. грн. Юліана Голуб працювала над ідеєю щодо надання послуг з оздоровчого масажу жителям Глухова; Аліна Малафієнко підготувала бізнес-план на тему: «Відкриття перукарні»; Юлія Попова ознайомила слухачів із перевагами розвитку бізнесу зі створення пасіки. Катерина Максименко проаналізувала структуру меню «Смарт-кафе», обсяги та собівартість реалізованої продукції, прибуток. За допомогою складеної анкети щодо споживацьких уподобань навела перелік страв, які бажано додати до меню, та представила їх кошторис. За словами завідувача відділення економіки та інформаційних технологій, складання бізнес-плану надає можливість здобувачам освіти ознайомитися з рівнем ризику бізнесу, проаналізувати переваги та недоліки майбутньої підприємницької ідеї, а також залучити додаткові фінансові ресурси.