На згадку про успіх

У рамках Дня студентського самоврядування в конференц-залі вишу відбулося нагородження найактивніших студентів.

Спочатку директор навчального закладу Анатолій Литвиненко поспілкувався з кожним і обговорив нагальні питання.

Голова Центру молодіжної політики Аліна Силіна вручила присутнім студентам чашки з логотипом вишу. У напрямку «Спорт» відзначили Дмитра Саврацького, Юрія Пуся, Артема Медвідя, Юлію Самоху, Анастасію Жарик, Кирила Тумана та Дениса Сагайдака. «Художня самодіяльність» – Аліна Малафієнко (вокал), Ірина Фокіна (вокал), Каріна Мірошніченко (танці/активістка), Жанна Бузинна (танці/активістка). «Активіст» – Денис Сакун, Олександра Картава та Яна Харченко.

Нехай ця чашка стане вашим талісманом і приносить успіхи, – звернувся до студентів Анатолій Васильович. – Умійте реалізовувати себе, користуйтеся нашими порадами, розвивайтеся в улюбленій справі та не втрачайте свої можливості.