Психологічна підтримка учасників освітнього процесу

Психолог інституту Ірина Марченко пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

На заняттях мова йшла про сучасні підходи в діяльності практичного психолога для успішного забезпечення освітнього процесу в умовах інноваційних змін.

Протягом трьох днів (з 17 по 19 травня) учасники здобували нові знання у сфері професійної діяльності; отримували уміння використовувати сучасні підходи до просвітницько-профілактичної роботи та вдаватися до безперервного особистісно-професійного саморозвитку й саморегуляції. Також під час навчання колеги обмінювалися досвідом щодо професійної діяльності в умовах інноваційних змін. Ці знання допоможуть фахівцям у подальшій роботі – забезпеченні психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу.