Самоосвіта й підвищення професійного рівня

Психолог інституту Ірина Марченко взяла участь у вебінарі «Ігрова залежність у дітей та підлітків: шляхи допомоги».

Під час заходу обговорили причини, що можуть спонукати молодь до залежності та призводити до певних розладів, фактори ризику та методи допомоги залежним від гаджетів та ігор. Отримана в процесі заняття інформація є актуальною та корисною для профілактичної роботи за цим напрямком.

Зважаючи на карантинні обмеження, більшість закладів освіти були змушені перейти на дистанційну або змішану форму навчання. Як результат – молодь усе більше часу проводить у мережі Інтернет не тільки з метою навчання, але й спілкування, розваг (ігор), перегляду відео тощо. Ігрова залежність – проблема не нова, а в реаліях сьогодення стає все більш актуальною, – зазначає Ірина Владиславівна.