Міжнародний проект: практика

У рамках участі в міжнародному проекті «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» дванадцятеро студентів ГАТІ СНАУ поїхали на практику до Німеччини.

9 травня в супроводі викладача німецької мови Аліни Грудини Андрій Богдан, Денис Гуща, Анастасія Шадріна, Тетяна Будишевська, Костянтин Магоня, Ярослав Мосоляк, Дмитро Лисаченко, Володимир Ямполець, Дмитро Приходько, Василь Жовнір, Сергій Волобуєв й Артем Дегтярьов поїхали до Києва. Там вони здали тести на ковід, які у всіх, на щастя, виявилися негативними.

11 травня зустрілися з директоркою Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти Тетяною Іщенко, яка побажала юнакам і дівчатам гарного польоту та вдалої практики.

Далі молоді люди вже разом із модераторами проекту Ольгою Лучинською й Андрієм Гетею вирушили до Борисполя, а згодом – Німеччини, щоб підвищити рівень знань і здобути нові навички, працюючи 6 місяців в іноземних господарствах і живучи в родинах фермерів.