Ці спогади не стерти!

Із нагоди Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні адміністрація, співробітники та студенти ГАТІ СНАУ взяли участь в урочистих заходах.

Усі зібралися біля меморіалу вишу, щоб ушанувати пам’ять студентів і викладачів альма-матер, які загинули в роки Другої світової війни.

Щиро вітаю з Днем Великої Перемоги, який поєднав і радість, і скорботу. Це свято, яке ми завжди пам'ятаємо та несемо в наших серцях, бо це та радість Великої Перемоги, яку здобували наші колишні студенти, співробітники, викладачі. Вони вистояли та вибороли наше майбутнє, щоб сьогодні ми з вами успішно працювали! Доземний уклін від нашого колективу всім тим, хто приніс нашій Батьківщині мир,
– звернувся до присутніх директор навчального закладу Анатолій Литвиненко.

Після урочистостей колона рушила до площі Рудченка, де жителі та гості Глухова поклали квіти до меморіалу загиблим і вшанували їх хвилиною мовчання.