Гуртожиток – школа життя

Заступник директора з виховної роботи ГАТІ СНАУ Денис Овсянко став одним із доповідачів семінару «Організація роботи гуртожитку закладу фахової передвищої освіти»

Денис Олександрович ознайомив учасників семінару з напрямками діяльності навчального закладу. Детальніше зупинився на роботі гуртожитків на території вишу. Звернув увагу на кількість місць, функціонування за гендерним принципом, умови проживання, внутрішній розпорядок, організацію дозвілля, ведення документації тощо.

Крім цього, мова йшла про роботу Рад гуртожитків, вихователів, вахтерів. Підсумовуючи, Денис Овсянко наголосив на необхідності вирішувати питання осучаснення гуртожитків у закладах освіти України:

Вирішити проблеми функціонування студентських гуртожитків можливо лише за умови співпраці трьох «гравців»: держави (збільшити фінансування на розвиток гуртожитків, прийняти Комплексну програму розвитку гуртожитків), зовнішніх інвесторів (роботодавців, меценатів) та, власне, самих закладів освіти. Тоді гуртожитки зможуть виконувати свої соціальні функції, стати другою домівкою для студентської молоді.

Також під час семінару виступив директор Івано-Франківського медичного фахового коледжу Володимир Стасюк.