На позитиві

Останній день тижня психології завершили відзначенням Дня позитиву.

Практичний психолог інституту зі студентами І курсу провела заняття «Година позитиву».

Студенти поділилися на дві команди, обрали капітанів, придумали назву та девіз. Протягом гри вони відгадували «чарівні казки», відповідали на «хитрі» питання, з незакінчених речень створювали жартівливі вислови, грали в ігри «Крокодил» і «Що спільного?». У підсумку дві команди набрали однакову кількість балів, а це означає, що перемогла дружба. Наприкінці заходу студенти поділилися враженнями та наголосили, що отримали море позитивних емоцій.

Також у рамках Дня позитиву студенти та викладачі інституту взяли участь у челенджі «Позитив через об'єктив».

Працюючи над створенням своїх колажів, відео та презентацій, учасники мали змогу відволіктися від усього, що відбувається навкруги, від тієї складної ситуації, що склалася в усьому світі. Згадали ті приємні, радісні та щасливі моменти, що займають вагоме місце в їхньому житті.