На часі: захист рослин, боротьба з бур’янами та якість зернових культур

Завершив роботу семінар «Управління посівами зернових та олійних культур. Введення», що проходить у рамках українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

В останній день говорили про захист рослин і боротьбу з бур’янами. Розглянули різновиди бур’янів, типи їх розмноження, походження та розповсюдження, вплив на них ґрунтових умов, популяцію. Лектор Маркус Плюгфельдер звернув увагу на шкоду, що завдається бур’янами; вплив сівозмін на сходження бур’янів; заходи із запобігання їх появі та росту.

Крім цього, викладачі ГАТІ СНАУ Наталія Гончарова й Андрій Логінов разом із колегами з інших коледжів більше дізналися про поріг шкідливості бур’янів і бур’янистих трав та, навіть, про їх користь.

Другу частину дня присвятили питанню якості зернових культур, удобрення рослин та внесення добрив на різних етапах росту. Завершили зустріч дискусією з питань, які виникли протягом трьох днів.