Високий науковий потенціал

Спільна наукова робота студенток Глухівського агротехінституту та Сумського НАУ отримала дипломи третього ступеню на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Катерина Максименко (ГАТІ) та Юлія Харченко (СНАУ) представляли роботу на тему: «Економічні відносини України на світовому ринку продукції коноплярства», виконану під керівництвом професора кафедри менеджменту університету Любові Михайлової та голови циклової комісії викладачів економіки, менеджменту та інформаційних технологій інституту Людмили Коренівської.

За даними Сумського національного аграрного університету захід проходив 15 квітня у Київському національному торговельно-економічному університеті. На конкурс було представлено 60 робіт із 37 закладів вищої освіти України. До заключного етапу допустили 17 студентських наукових робіт із 17 закладів освіти.