«Педагогічний Оскар-2021»

Викладачі Глухівського агротехінституту стали переможцями та призерами Всеукраїнського конкурсу.

Заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко отримав «Педагогічний Оскар» у номінації «Інновації в організації виховного процесу в закладі фахової передвищої освіти», вид роботи «Освітній веб-сайт структурного підрозділу».

До того ж викладачі вишу посіли перші місця у своїх номінаціях: Лариса Володько – «Сучасний навчально-методичний посібник» (вид роботи «Підготовка до ЗНО та ДПА», предмет «Біологія»); Ірина Хлонь «Робочі зошити» (вид роботи «Робочий зошит з дисципліни», предмет «Зарубіжна література»).

У номінації «Контроль знань», вид роботи «Інтерактивні засоби контролю знань, предмет «Залізобетонні і кам’яні конструкції викладач інституту Марина Нижник стала третьою.

Вітаємо з високими досягненнями, бажаємо нових здобутків.