Онлайн-зустріч із представниками провідних компаній України у рамках UGEN Challenge Marketing&Finance

Студенти третього курсу відділення економіки та ІТ спеціальності 073 «Менеджмент» під керівництвом викладача Людмили Коренівської взяли участь у вебінарах, бізнес-грі та спілкуванні з роботодавцями та фахівцями з питань маркетингу й фінансів.

Третьокурсники ознайомилися з питаннями вибору професійного шляху у сфері маркетингу, еволюцією валютної лібералізації в Україні, ключовими показниками оцінки бізнесу, особливостями застосування маркетингу та реклами під час пандемії, розробкою бюджету з мінімальним бюджетом. Наприкінці вебінарів вони взяли участь у бізнес-грі на перевірку гнучких навичок.

Знайомство з фахівцями провідних компаній Unilever, METRO, Philip Morris, JTI, ВАТ, MARS,Coca-Cola HBC, ПроКредит Банк, PepsiCo тощо у вигляді вебінарів та ігор розширює сферу застосування професійних навичок у студентів, формує сучасне, живе бачення майбутньої професії та своє місце в ній. Це чудова альтернатива заняттям на виробництві, які в умовах пандемії здобувачам освіти не доступні.