«Бухгалтерський» обмін

У рамках програми академічної мобільності між Глухівським агротехнічним інститутом імені С.А. Ковпака СНАУ та Путивльським коледжем СНАУ відбувся обмін студентами відділення економіки та інформаційних технологій, спеціальності «Бухгалтерський облік».

Третьокурсниці Альона Пустинник та Аліна Чернишова проживали у гуртожитку та харчувалися в їдальні коледжу. Молоді бухгалтери відвідували заняття; знайомилися з навчальними та лабораторними аудиторіями, бібліотекою. До цього дівчата разом зі студентським самоврядуванням і викладачами брали участь у тижні бухгалтерського відділення, святі осені та міських заходах. Найцікавішою частиною обміну стала екскурсія містом партизанської слави.

Повернувшись у рідний ГАТІ, студентки зауважили, що у гостях добре, але дома краще.